קונסטרוקציית פלדה

בתים נמוכי קומה, בני קומה אחת או שתיים תמיד היו סביבנו. גם לפני קום המדינה כבר נבנו בארץ לא מעט בתים בני כמה קומות. אבל בשנים האחרונות ניתן לראות בכל מקום גם מגדלים – למגורים, למסחר ומגדלים למשרדים. ברבים מאותם המבנים ניתן למצוא תחת מעטה הבטון, הלבנים, הטיח וכל אותם חיפויים יפים מאבן או משיש קונסטרוקציית פלדה עמידה ויציבה. ודווקא אותם החלקים הסמויים מהעין הם החשובים יותר מכל. ללא קונסטרוקציה עמידה, כל אותם בנים, מבנים או מגדלים היו קורסים כמו מגדלי קלפים. בזכות אותו שלד תומך, המבנה ניצב ועומד איתן.

קונסטרוקציה, תוספות וחיזוקים

לצד התשתית המקורית שקיימת בכל מבנה, עשויה להידרש קונסטרוקציה מפלדה גם כאשר מבצעים כל מיני חיזוקים ושיפוצים. אם התחלתם להתעניין בהוספת מרפסת ואפילו ביררתם לגבי מרפסת תלויה מחיר זכרו כי אף מרפסת חדשה לא תצלח ללא קונסטרוקציה עמידה. ולא רק כאשר מקימים מרפסת חיצונית יש צורך בתשתית ראויה; כך הדבר גם כאשר רוצים להוסיף תוספות מסוג אחר, למשל גרם מדרגות חיצוני או אפילו מדרגות פנימיות שיובילו לעליית הגג או לקומה הבאה.

וזה עוד לא הכול: גם כאשר מבצעים תוספות בנייה מכל סוג אחר, כדוגמת תוספות כבדות או מורכבות, יציקות או הוספת קירות, נדרשת קונסטרוקציה. וגם כאשר מזמינים בניית גלריות או חידוש של גגות, התשתית והקונסטרוקציה היא הבסיס של הבסיס. משום כך, רק חברה מתמחה שעוסקת בכך תשכיל לייצר את הפתרון הראוי.

קצב מהיר, ביצוע מושלם

ישנם פרויקטים שבהם הזמן אינו משחק תפקיד מרכזי. עם זאת, בדרך כלל נרצה כי קצב העבודה יהיה מהיר, זריז, במיוחד בשיפוצים ובשדרוגים. חברה המתמחה בהתקנת קונסטרוקציות פלדה לצורך חיזוק מבנים או לשיפוצים תוכל להציע שילוב – גם ביצוע מושלם וגם קצב מהיר. השילוב הזה יתבסס על תכנון הנדסי מוקפד ועל חומרי גלם ללא פשרות. הפלדה תהיה מגולוונת כדי למנוע קורוזיה והתכנון ייעשה על ידי מהנדסים המתמחים בכך.

דרשו רישיונות, בדקו המלצות

בכל עבודה, בכל הקמת קונסטרוקציה, זכותכם כלקוחות לבדוק בעיניים את מידת ניסיונו ומיומנותו של הקבלן או של החברה המבצעת. תמיד דרשו לראות רישיונות. תמיד בדקו המלצות. שימו לב לאופי העבודות שבוצעו בעבר וכך תוכלו לדעת כי גם המשימה הנוכחית תתבצע היטב, נכון ובזמן.

לקריאה נוספת:

הקמת גלריות

קונסטרוקציה

מרפסת תלויה

חיזוק מבנים

מרפסות בטון