מרפסת תלויה

בשנים מסוימות, כל בניין רב קומות שנבנה בארצנו התהדר במרפסת יפה הפונה אל החוץ. אנו לא מדברים על מעין אזור פנימי המופרד מהדירה עצמה אלא על מרפסת שמש חיצונית. אך מסיבות שונות, לרבות חוקי עזר מחמירים או שינוי האופנות, הוקמו גם בניינים אחרים שהוצעו ללא כל מרפסות. אם גם בבניין שלכם או אפילו בבית הפרטי שלכם לא קיימת מרפסת, אפשר לשנות. חברה קבלנית מתמחה תוכל להקים את התשתית הנדרשת וליצור מרפסת תלויה אחת או אפילו שילוב של כמה וכמה, האחת מעל השנייה.

כל היתרונות במרפסת שלכם

יש כיום הרבה מאוד שיפוצים שאנשים אוהבים. למשל, שינוי החלוקה הפנימית של הבית, חיבור בין חדרים קטנים או הפרדה של חדרים גדולים. גם הקמת מדרגות פנים פופולרית מאוד אבל הטרנד הכי הכי לוהט הוא ללא ספק הקמת מרפסות תלויות. הרבה מאוד תועלות טמונות בצעד שכזה, למשל:

  • מגדילים את שטח הדירה, ובקלות – האישור להקמת מדרגות חדשות מתקבל הרבה יותר בקלות לעומת שיפוצים אחרים שמגדילים את שטח הבתים או את שטח הדירות.
  • לא צריך לפנות את הבית בזמן השיפוץ – בשיפוץ מסוג זה לא חייבים לפנות את הבית שכן הרוב המוחלט של העבודה מתקיים בשטח החיצוני. כלומר, אי הנוחות היא מינימלית.
  • זמן ביצוע סביר ביותר – קבלן מיומן מסוגל לבצע עבודה שכזאת בפרק זמן מפתיע (ובלי לוותר על סטנדרט גבוה).
  • כשהמרפסת מוכנה, איכות החיים עולה – מתי שרק רוצים ניתן לארח במרפסת; כיף ליצור בה פינת ישבה נחמדה, להוסיף מנגל או מתקן כביסה נוח.
  • השבחת הנכס – לאחר ביצוע העבודה הבית מעלה את ערכו באופן ניכר. זה לא עניין של מה בכך, אפילו אם אתם לא שוקלים למכור בקרוב את הבית. עליית הערך איננה מוגבלת בזמן.

איכות חיים חדשה בבית שלכם

אם רוצים, ניתן לשלב שיפוץ מסוג זה עם חידוש הבית, לרבות שיפורים אסתטיים, החלפת צנרת וחידוש תריסים. לאחר סיום העבודות אתם מגלים שאיכות החיים שלכם גבוהה ביותר ואתם למעשה גרים בבית חדש לחלוטין. בבית פרטי, בדירת גג או בפנטהאוז אפשר לשלב הקמת מרפסת תלויה עם הקמת מדרגות בתוך הבית. ניתן להתקין רצפת פרקט אמיתית ולהחליף את הדלתות. כך ניתן לשפר את איכות החיים גם מבלי לעבור לבית חדש ולעזוב את השכונה.

לקריאה נוספת:

הקמת גלריות

קונסטרוקציית פלדה

קונסטרוקציה

חיזוק מבנים

מרפסות בטון