מרפסות בטון

אם אתם מתגוררים בבית חדש, סביר מאוד להניח שאתם נהנים ממרפסת שמש מרהיבה. אבל אם אתם מתגוררים בבניין שהוקם לפני כך וכך שנים (עשר שנים, עשרים שנים, לפעמים גם יותר) ייתכן מאוד שזהו פינוק שחסר לכם. אם רצונכם לחדש מרפסת ישנה או להקים אחת חדשה, ניתן להזמין קבלן המתמחה בהקמת מרפסות בטון. למעשה, הטוב ביותר יהיה לפנות לחברה שמציע שירות משולב, לרבות תכנון הנדסי ואפילו טיפול בקבלת כל האישורים הנדרשים.

לבתים, לדירות, לרבי קומות

אם אתם תוהים למי יתאים להקים מרפסות בטון, התשובה קלה למדי. זה יתאים גם לכם מכיוון שזה יכול להתאים לבעלי בתים פרטיים או לרבי קומות. ניתן להקים מרפסות בבתים צמודי קרקע שבהם קיימות יחידות דיור נפרדת, אחת או יותר. זה יכול להתאים למבנים דו משפחתיים וכמובן גם לדירות, ברבי קומות. לאחר גמר העבודות, שטח הבית גדול יותר, מבלי שצריך לבצע פעולות מורכבות כדוגמת הריסת קירות או הקמת חיזוקים חפורים ליסודות המבנה כולו. לאחר סיום העבודה, איכות החיים עולה בזכות מרפסת לתפארת והדובדבן – ערך הנכס עולה באופן בלתי מבוטל.

מהיכן מתחילים

על אף שנדמה כי כל אחד יכול בקלות לפנות לגורם המתאים ולהגיש בקשה לקבלת היתרי בנייה למרפסות, בקשה שלא תוגש כנדרש תידחה בסופו של דבר. הגשת בקשה להיתרים, שנעשית לגורמים המוסמכים ברשות המקומית, צריכה להיות מלווה בתוכניות, במדידות בנתונים. אם ברור לכם שמרפסת תעלה באופן ניכר את איכות החיים שלכם אבל אין לכם מושג מהיכן מתחילים, א. נ אומנות מתכת בע"מ מעמידה את מומחיותה לרשותכם. לחברה קרוב לעשרים שנות פעילות בשיפורים הנדסיים, חיזוקים, הקמת מדרגות והקמת מרפסות. עם ליווי הנדסי, עם צוות עובדים מיומן וטיפול בכל מה שקשור גם בהיתרים ואישורים – מובטח לכם ראש שקט לאורך כל הדרך.

הקמת מרפסות במהירות

חידוש או הקמה של מרפסות זו אינה עבודה שכל מסגר בצפון או קבלן במרכז יכולים לבצע. מרפסות מבטון או מפלדה מחייבות התמחות, פיקוח הדוק וניסיון. באמצעים מתקדמים כדוגמת קורות פלדה מגולוונות המיוצרות בגודל הדרוש ושימוש בפתרונות עיגון וכן בברגים שוויצרים ייחודיים, ניתן להקים מרפסות תלויות גם ללא צורך ביציקות בטון. היתרון – באופן זה ניתן להוזיל באופן ניכר את העלות שכן זמן העבודה מתקצר משמעותית.

לקריאה נוספת:

הקמת גלריות

קונסטרוקציית פלדה

קונסטרוקציה

מרפסת תלויה

חיזוק מבנים